52 yıllık mezunlardan Kaman Belediyesine ziyaret

52 yıllık mezunlardan Kaman Belediyesine ziyaret , Güncel

Hemşerilerimiz iş adamı Faik Güngör ve Emekli Kurmay Albay Turan Uğurlu’nun Kaman Kaymakamlığı, Kaman Devlet Hastanesi ve Kaman Faik Güngör İlkokulunu ziyaret etmesinin ardından bir araya gelen Kaman Ortaokulunun 1967 mezunları Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

İlk buluşmanın 1970 yılında gerçekleştiğini ve belirli aralıklarla 11 kez buluştuklarını söyleyen iş adamı Faik Güngör “ Kaman Belediyesine başkan seçilen, değerli kardeşimiz Necati Çolak’a arkadaşlarımızla birlikte hayırlı olsun demeye geldik. 1967 yılında birbirimize verdiğimiz söz neticesinde ilki 1970 yılında olmak üzere 11 kez bir araya geldik. Buluşmalarda eski günleri konuşuyor, sohbetler ediyoruz. Necati Başkan’a da hayırlı olsun diyerek bu yıl buluşma tarihimizi belirledik. Kaman Ortaokulu 1967 mezunlarının 12’nci buluşması 7-8 Eylül’de Hirfanlı’da gerçekleşecek. Kaman Belediyesi’nin misafiri olarak bu buluşmayı gerçekleştireceğiz.” diyerek Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak’a teşekkür etti.

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ise yarım asırı aşkındır bu buluşmaları yapan 1967 mezunlarını takdir ettiğini dile getirerek “Birbirlerine verdiği sözü 52 yıldır tutan büyüklerimiz tevazu gösterip geldiler. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen birbirlerinden kopmadan ülkemizin dört bir yanından gelerek buluşmalarını gerçekleştiren o dönemki ismi ile Kaman Ortaokulu 1967 mezunlarının 12’nci buluşmasında belediyemiz ev sahipliği yapacak.” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.