Belediyemizden, Üniversitemize destek

Belediyemizden, Üniversitemize destek , Güncel

Belediye Başkanımız Necati Çolak, Ahi Evran Kaman Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ederek üniversite çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanımız Necati Çolak, Belediye Meclis Üyesi Arif Göçmen ile birlikte Kaman MYO Okul Müdürü Dr. Fatih Çelik, Öğretim Görevlisi Bekir Yurdugüzel ve MYO Sekreter Vekili İsmail Karaoğlan ile Kaman Meslek Yüksek Okulu A Blok idari binasında bir araya geldi.

Üniversitenin 2019-2020 akademik çalışmaları hakkında bilgi alan Belediye Başkanımız daha sonra okul binalarını gezerek öğrencilerin herhangi bir sorunla karşılaşmaması için üniversite A ve B Blokları arası yolları ile yurt yolunun asfaltlanması konusunun öncelikli çalışmalardan olacağını söyledi.

Özellikle kayıt döneminde öğrenci ve velilerin daha önce yaşamış olduğu konaklama mağduriyetinin giderilmesi ve ilçemizden mutlu bir şekilde ayrılmaları için her türlü imkanın sağlanacağını belirten Başkanımız “ Kaman MYO ve Kaman UBYO’nun hazırlayacağı tüm projelere destek vereceğiz. Ayrıca Üniversite Derneğimizin de daha faal bir duruma gelmesi için de çalışmalar yapılacaktır. Okul bahçesine halı saha ve basketbol sahası yaparak gençlerimizin boş zamanlarında spor yapmalarını sağlayacağız. Belediyemizin birimlerine bu konuda talimatlar verdik. Ahi Evran Kaman MYO ve Kaman UBYO, alt yapı ve çevre düzenlemelerini tamamlamış bir şekilde 2019-2020 Eğitim-Öğretim dönemine başlayacaktır.” diyerek yeni akademik yılın öğrencilere hayırlı olmasını temenni etti.