Vali İbrahim Akın'dan Belediyemize Ziyaret

Vali İbrahim Akın'dan Belediyemize Ziyaret , Güncel

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde göreve geldiğinde Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı ziyaret eden Belediye Başkanımız Necati Çolak’a Vali Akın’dan iade-i ziyaret geldi.

Bir takım etkinlik için Kaman’a gelen Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanımız Necati Çolak’a hayırlı olsun dileklerinde bulunurken Kaman halkının oyları ile seçilmiş olan Necati Çolak’ın yapacağı işlerde Kırşehir Valiliği olarak destek olacaklarını belirtti.
Belediye Başkanımız Necati Çolak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Kaman’ın sorunlarını çözüme kavuşturmak için arkadaşlarımızla birlikte elimizden geleni yapacağız. Bu bir bayrak yarışıdır, hizmet yarışıdır. Devraldığımız Kaman Belediyesinin sorunlarını bahane etmeden vatandaşlarımızın beklediği hizmeti onlara sunacağız. Kaman’da eksik çok fazla, devletimizin ve sizlerin desteği ile bunları tamamlayacağız.” dedi.
Ziyaret sonunda Belediye Meclis Üyesi ve ceviz üreticisi Arif Göçmen tarafından Vali İbrahim Akın’a Kaman Cevizi hediye edildi.
Ziyarete Kırşehir Valisi İbrahim Akın dışında Kaman Kaymakamı Murat Girgin, İl Jandarma Komutanı Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi ile Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.